KONST / Litografier / Färglitografi 14632222
nr 1463 2222
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Signerad, numrerad 122/250. Färglitografi, bildmått: 47x38cm, yttermått inklusive ram: 58x48cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:15:43
25/4 19:59:41
25 apr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström